اولین جلسه مجمع روحانیون مبارز به ریاست خاتمی برگزار شد

Filed under اخبار, خبر متحرک, سرخط اخبار

ندای آزادی : عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز گفت:در جلسه شب گذشته (۱۸ فروردین)به ریاست سید محمد خاتمی به بررسی مسائل مربوط به انتخابات پیش‌رو پرداختیم.

logo_majma_r

حجت الاسلام مجید انصاری در گفتگو با ایلنا گفت: شب گذشته اولین جلسه مجمع روحانیون مبارز در سال جدید با حضور اعضا و به ریاست سید محمد خاتمی برگزار شد.

وی تصریح کرد:جلسات مجمع مطابق سال‌های گذشته هر دو هفته یکبار برگزار می‌شود و ما در این زمینه برنامه منظم و مستمری داریم که شب گذشته نیز به ریاست آقای خاتمی و با حضور اعضا این جلسه برگزار شد.

مجید انصاری درخصوص مباحث مطرح شده در این جلسه گفت:معمولا متناسب با موضوعات روز کشور مواردی را مطرح و درباره آن به بحث و بررسی می‌پردازیم که شب گذشته نیز با توجه به ایام انتخابات مواضع انتخاباتی مجمع مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی درباره نتایج این مباحث گفت: فعلا در مورد انتخابات به تصمیم خاصی نرسیده‌ایم. درصورتی که به تصمیمی در این خصوص برسیم رسما آن را اعلام می‌کنیم.


اشتراک گذاری

     Balatarin

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /homepages/41/d939110942/htdocs/Nedayeazadinet/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399