زهرا نعمتی بانوی کماندار طلایی پارالمپیک لندن ورزشکار سال جهان شد

Filed under اخبار, خبر متحرک, سرخط اخبار

ندای آزادی : خانم زهرا نعمتی،نماینده شایسته کشورمان بار دیگر خوش درخشید و به عنوان برترین ورزشکار پارالمپیکی، جایزه بنیاد ” اسپورت آکورد” را دریافت کرد.

به گزارش ایلنا، مراسم اهدای جوایز این بنیاد عصر مروزگذشته با حضور ژاک روگ رئیس کمیته بین المللی المپیک، وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک روسیه، محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک ایران و روسای چندین فدراسیون بین المللی در شهر سن پترزبورگ روسیه برگزار شد.

زهرا نعمتی، بانوی کماندار و طلایی پارالمپیک لندن نیز با انتخاب کمیته بین المللی المپیک برای دریافت این جایزه به بنیاد ” اسپورت آکورد” معرفی و نامزد شد.

این جایزه به فردی تعلق می گیرد که در عرصه ورزش و جامعه فعالیت های قابل توجهی انجام داده باشد. این سازمان هر ساله برترین مربیان و ورزشکاران جهان را در شش شاخصه معرفی و از آنها قدردانی می کند.

سازمان “اسپورت آکورد” که مقر آن در سوئیس است، نقش حمایتی را برای فدراسیون‌های بین المللی رشته های ورزش المپیک و پارالمپیک ایفا می کند و از اهداف آن می‌توان به ترویج ورزش در تمامی سطوح جامعه اشاره کرد.


اشتراک گذاری

     Balatarin

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /homepages/41/d939110942/htdocs/Nedayeazadinet/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399