تکذیب خبرسازی‌های فارس: خاتمی درباره هیچ یک از نامزدها اظهار نظر نکرده

Filed under اخبار, خبر متحرک, سرخط اخبار

m_khatami_fars_takندای آزادی : سید محمد خاتمی در مورد هیچ یک از نامزدهای موجود نفیاً یا اثباتاً اظهار نظر نکرده است.

دفتر محمد خاتمی، رئیس جمهوری سابق ایران با انتشار اطلاعیه ای خبرهای منتسب به برخی اعضاء ستادهای نامزدهای محترم انتخابات را که در برخی از سایت ها و خبرگزاری ها، از جمله خبرگزاری فارس بازتاب یافته را خلاف واقع دانسته و تصریح نموده است سید محمد خاتمی نفیاً یا اثباتاً در مورد هیچ یک از نامزدهای محترم نظری نداده است.

متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:

“بسم الله الرحمن الرحیم

دفتر حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی خبرهای منتسب به برخی اعضاء ستادهای نامزدهای محترم انتخابات که از سوی برخی سایت ها و خبرگزاری ها،‌ از جمله خبرگزاری فارس منتشر شده را خلاف واقع دانسته و اعلام می دارد ایشان تا به حال در مورد هیچ یک از نامزدهای کنونی، چه در محافل خصوصی و چه عمومی نفیاً و اثباتاً نظری نداده اند. در آینده نیز به موقع نظریات ایشان به صورت صریح از طریق سایت رسمی ایشان به اطلاع همگان خواهد رسید.”

پیش تر خبرگزاری فارس با انتشار خبری به نقل از یکی از اعضای ستادهای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری حمایت سید محمد خاتمی از نامزدی خاص را القاء کرده بود.


اشتراک گذاری

     Balatarin

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /homepages/41/d939110942/htdocs/Nedayeazadinet/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399