آخرین وضعیت خسرو منصوریان از اعضای نهضت آزادی ایران

Filed under اخبار, خبر متحرک, سرخط اخبار

Mansourian_Logoندای آزادی: خسرو منصوریان عضو نهضت آزادی ایران و از زندانیان سیاسی سه شنبه شب بر اثر ناراحتی قلبی به بیمارستانی در خارج از زندان اوین منتقل شد.

به گزارش ندای آزادی، آقاى منصوریان دو روز پیش به بیمارستان شریعتى اعزام و پس از معاینه و تجویز پزشکان جهت بسترى شدن، براى کسب مجوز از دادستان به زندان اوین برگردانده شده و مجددا شبانه ایشان را به اورژانس بیمارستان منتقل نمودند.

خسرو منصوریان در مرکز تخصصى قلب بیمارستان تحت عمل آنژیوگرافى قرار گرفته و نگهبانان به بعضى از افرادى که براى دیدار ایشان مراجعه کرده گفته اند که ایشان به دستور دادستان ممنوع از ملاقات و تلفن میباشد.

این عضو ۷۳ سالهء نهضت آزادی ایران از اواسط اسفند ماه سال گذشته در سالن ٩ بند ٨ معروف به تبعیدگاه زندانى میباشد.

در این بند انواع مجرمین از جمله دزدان دریایى سومالیایى نیز زندانى هستند و مقررات تفکیک زندانیان سیاسى از سایر زندانیان در مورد ایشان اجرا نشده است.

در بند ٨ بیش از ٢۴٠ نفر زندانى هستند در حالیکه ظرفیت ان ١٠٨ نفر است و بیش از نیمى از زندانیان فاقد تخت بوده و به اصطلاح کف خواب در سالنها و راهروها میباشند. کیفیت غذا و بهداشت در بند بسیار پایین است و در اکثر اوقات روز بند فاقد آب گرم براى استحمام است.

خسرو منصوریان موسس انجمن حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی با عنوان “احیای ارزش ها” است. وی بیش از هجده سال است که با سرپرستی این مجموعه به دنبال کاهش دردها و مشکلات قشرهای آسیب دیده اجتماعی از جمله کودکان خیایانی است.


اشتراک گذاری

     Balatarin

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /homepages/41/d939110942/htdocs/Nedayeazadinet/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399