بازداشت یکی از اعضای نهضت آزادی ایران

Filed under اخبار, خبر متحرک, سرخط اخبار

FiQcWkKXkAIHZnyمجید شیعه‌علی عضو نهضت آزادی ایران و فعال دانشجویی سابق، صبح روز ۲ آذر ۱۴۰۱ در منزل خود بازداشت شد.

مجید شیعه‌علی پیش از این در دوران دانشجویی با عنوان غیرقانونی ستاره‌دار از ادامه تحصیل در مقطع دکترای مهندسی محروم شده بود.

لازم به یادآوری است که ماموران امنیتی، پس از ورود به منزل و تفتیش و بازرسی خانه، نسبت به توقیف وسایل شخصی مانند گوشی تلفن همراه و کامپیوتر ایشان اقدام و نامبرده را به مکان نامعلومی منتقل کردند.

بنا بر تماسی که آقای شیعه‌علی ساعاتی پس از بازداشت با همسر خود داشته، اعلام کرده که این اقدام توسط سازمان اطلاعات سپاه صورت پذیرفته است.

در حدود یک ماه پیش هم محمدحسن داوودی یکی دیگر از اعضای نهضت آزادی ایران در میاندوآب بازداشت شده بود که تاکنون خبری از آزادی ایشان اعلام نشده است.

نهضت آزادی ایران انتظار دارد که هرچه زودتر، مراتب دادرسی عادلانه در خصوص تمام بازداشت‌شدگان و از جمله اعضای این حزب ملی و اسلامی رعایت شود و مسئولیت سلامت و حفظ حقوق اساسی آقای مجید شیعه‌علی را بر عهده حاکمیت جمهوری اسلامی ایران می‌داند.

روابط عمومی
نهضت آزادی ایران
۳ آذر ۱۴۰۱


اشتراک گذاری

     Balatarin

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /homepages/41/d939110942/htdocs/Nedayeazadinet/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *